
Пелетний пальник енергонезалежний, гравітаційного типу 25 квт!!!
14 950 ₴
13 156 ₴
- В наявності
- Код: ПГ-25
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пелетний пальник енергонезалежний, гравітаційного типу 25 квт!!!»
Пелетний пальник енергонезалежний гравітаційного типу, являє собою конструкцію, яка не маючи жодних електромеханічних деталей (шнеки, привода, автоматика...) дає змогу спалювати пелет деревний у будь-якому твердопаливному приладі: котел, піч, буржуйка, теплогенератор, грубка. Отже, опалення перекладається в напівавтоматичний режим. Встановлений пелетний пальник не заважає спалювати в разі потреби інші різновиди палива (дрова, вугілля, брикет.) В результаті під час встановлення пелетного пальника, Ви отримуєте комбінований твердовинний агрегат.Топливом для пелетного пальника є пелет деревний (дуб, сосна та ін.) діаметром 6, 8 мм. Що краще за паливо, то більша ефективність. Мінімальна витрата пелет: 1,5кг/год. Максимальний: 4кг/год. Середня витрата: 2,75 кг/год. Переріз сопла пальника (для врізання) має розміри: ширина 120 мм, висота 95 мм. Глибина (та частина, яка заходить у топку) 100 мм. Зовнішній розмір пальника: 180*190*180 мм. Розмір бункера для пелет: 500*850*190 мм.потужність пальника регулюється: подаванням повітря заслінкою на дверцятах пальника, шибером димоходу та установкою решітки потрібної потужності.Пелетний пальник може використовуватися (якщо потрібно) у парі з димосом.Соплголковиті пальники і кошики з решітками виготовлені зі спеціальною жароміцною неіржавкою сталі марки 20х23Н18 (aisi310) завтовшки 2-4 мм.Бункер для пелет: оцинкована сталь 0,45 мм. Захисний кожух і дверцята: неіржавка сталь (aisi430).Гірка потужністю 25 квт здатна ефективно відопити площу до 200-250 м. Встановлюється в котли та печі потужністю до 30 квт. Розпалювання здійснюється вручну: газовим пальником або іншим способом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 25000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Підвісне |
| Тип печі | Одноярусна |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типи палива | Тверде |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 13 156 ₴











