Кошик для пелетного пальника потужністю до 25 кв. Є витратним матеріалом для гравітаційних пелетних пальників потужністю до 25 квт або 50 квт (2 шт.) Виготовлена з нержавіючої сталі aisi310. Корпус кошика завтовшки 3мм.
Решітки завтовшки 4 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| потужність кошика | 25 квт |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 790 ₴










