
Енергонезалежний пелетний пальник на 50 кВт із бункером для пелет на 62 л!
26 950 ₴
24 255 ₴
- В наявності
- Код: ПГ50
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИЙ пелетний пальник на 50 квт являє собою конструкцію, за допомогою якої можна спалювати деревний пелет у будь-якому твердотопливому опалювальному приладі (котіл, піч, теплогенератор, буржуйка тощо)
Потужність регулюється від 20 квт до 50 квт!
Всі регулювання, а також розпалювання й очищення здійснюється вручну. Пелетний пальник має зольний ящик. Пальник (сопло та кошики) виготовлений із жароміцної неіржавкої сталі aisi310 (20х23н18)
Бункер: об'єм якого становить 62 л, виготовлений із неіржавкої сталі завтовшки 0,8 мм.
Розмір для врізування:
Ширина 235 мм
Висота 95 мм
Глибина 110 мм
Пальник постачається з розбірним бункером об'ємом на 62 літри. Також до комплекту входять два запасні кошики та дві решітки для зниження потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 50000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Тип печі | Одноярусна |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм бункера для пелет | 62 л |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 24 255 ₴










