-12%

Камін туристичний з димоходом !
25 358 ₴
22 315,04 ₴
- В наявності
- Код: кт
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінікамін для намету та відкритого кемпінгу.
Прекрасний варіант для обігрівання невеликих приміщень і наметів. Унікальний дизайн і чудова якість, простота використання для приготування їжі або обігрівання.
Величезні скляні двері дають змогу дивитися на процес горіння.
Ніжки складаються, димохід у комплекті. Сумка для транспортування. Вага 17 кг. Об'єм топки 23 л. Також у комплекті захист для димоходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Пелети, Брикети, Торф |
| Об'єм камери згоряння | 22 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 315,04 ₴








