-15%

Гриль хібачі! Подвійний настільний гриль з решіткою гриль та сковородою! Планча! Вугільний портативний гриль!
19 850 ₴
16 872,50 ₴
- В наявності
- Код: ХГ-Ч2
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль хібачі ! Подвійний гриль з кришками!
Оригінальний вугільний гриль з решіткою та сковородою!
Вага 20кг
В комплекті:
1.Гриль
2. Дві кришки.
3. Колосникова решітка.
4. Решітка гриль з нержавіючої сталі 304 діаметр прута 8мм:
2 штуки!!
5. Сковорода-планча.
Товщина корпусу гриля хібачі 3мм
Всі ручки виконані з нержавіючої сталі 304 марки.
Гриль пофарбований жаростійкою фарбою 800 градусів
Розміри чаші гриля 635*240*150
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Кількість пальників | 2 шт. |
| Комплектація коліщатками | 1 шт. |
| Кочерга | 1 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 635 мм |
| Ширина робочої поверхні | 220 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 872,50 ₴










