-21%

Пічка туристична для намету або відкритого кемпінгу! Мініпіч на дровах! Наметна піч зі склом!
17 448 ₴
13 783,92 ₴
- Під замовлення
- Код: ПЧ1,51ст.
Відправка з 09 квітня 2026+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
https://youtube.com/shorts/2VmYuPAgRdw?si=KTdp0PwlcyDQ3sj0
Чудова піч для намету та кемпінгу!
Чудова піч для намету та кемпінгу!
Новинка серед печей для наметів і відкритого кемпінгу.
Зробіть свій відпочинок ще кращим. Оригінальний дизайн роблять цю піч унікальною. Повністю видно, як горить вогонь.
Дуже легка та практична, сучасна та компактна.
Виготовлена зі сталі завтовшки 2-3 мм і японського жаростійкого скла 4 мм.
Вага 16,5 кг, висота димоходу 260 см.
Легко складається й легко поміщається в будь-який багажник автомобіля.
До комплекту печі входить:
1. кочерга,
2. сумка,
3. розширювальні полиці-ручки!
4. Димохід із нержавіючої сталі в зборі з іскрогасичем.
Пишіть, телефонуйте!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Колір | Чорний |
| Типи палива | Тверде паливо, Щіпка |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Торф, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 20 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Час закипання 1 л води | 7 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
| Наявність бічних вікон | Бічне вікно праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 783,92 ₴








