Новинка
-20%

Мангал-валіза на 8 шампурів! Високий портативний мангал з подвійним дном!
7 900 ₴
6 320 ₴
- В наявності
- Код: мвч-8
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мангал портативний, мангал-валіза на 8 коротких шампурів або в довжину на 6 довгих.
Розкладний мангал з боковою полкою, виготовлений зі сталі товщиною 1,5 та 2 мм . Пофарбований жаростійкою фарбою.800 градусів.
Вага з полицею 14 кг.
В комплекті:
1. Мангал з колісником 2мм.
2. Чохол
3. Боковий столик.
4. Кочерга з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Наявність решітки гриль | Без решітки гриль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Кочерга | 1 шт. |
| Упаковка | Чохол |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 440 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Висота робочої поверхні | 170 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 755 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 320 ₴










