
Міні-піч туристична! Для намету або кемпера! Пічка на дровах для саду або тераси! Пічка з димоходом!
15 599 ₴
12 479,20 ₴
- В наявності
- Код: ч1,5
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Представляємо до вашої уваги туристичну піч для кемпінгу або обігріву намету. Мініпіч. Універсальна піч для кемпінгу, виживання, полювання, риболовлі. Унікальний авторський дизайн у поєднанні з практичністю зроблять ваш відпочинок комфортним і незабутнім: краса природного вогню та зручність приготування їжі, а також швидке передавання тепла, все це забезпечує піч із полицями та ручками.Віс -16,5 кг.Благодаря своїм компактним розмірам печеня знайде своє місце в автомобілі.Піч виготовлена зі сталі завтовшки 2-3 мм із варильною поверхнею 3 мм. У дверях і бічних стінках використано термостійке скло найвищої якості завтовшки 4 мм. За потреби ручки полиці можна зняти з плити. Усередині топки та на димоході встановлені іскрогасники.Основне подавання повітря відбувається через попільник, а додаткове подавання повітря передбачене зверху корпусу для повільного горіння.Димохід складається із семи труб діаметром 70 мм см переходом 60 мм. Довжина однієї секції 370 мм. Товщина стінки димоходу 0,5 мм.Сумка виготовлена зі 100% бавовни.
Увімкнено:1. Сборка печи.2. Кочерга.3. Зольник.4. Полиці-ручки 2 шт.5. Сумка.6. димохід 2.5 м. 7. Іскрогасник.8. Кільце для підтримки димоходу.
Висота димоходу 2,5 м.Якщо ви маєте будь-які питання, пов'язані з моїм продуктом, будь ласка, пишіть мені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4500 Вт |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Колір | Чорний |
| Типи палива | Тверде паливо, Щіпка |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кора, Торф |
| Об'єм камери згоряння | 20 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні розміри | |
| Об'єм | 19 л |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості людей | 6 |
| Час закипання 1 л води | 7 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 12 479,20 ₴










