
Мангал - валіза, портативний розкладний мангал на високих ніжках з нержавіючої сталі
9 890 ₴
- В наявності
- Код: МВ-8
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вашій увазі новий переносний гриль-мангал. Унікальний дизайн, виконаний з нержавіючої сталі 304. Мангал - барбекю на високих ніжках. Є можливість установки в двох положеннях. Повітря нагнітається з боків, де встановлені спеціальні заслінки. Мангал на 8 шампурів.Поставляється з колосниковою решіткою, кочергою та сумкою. Вага 11,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
| Кочерга | 1 шт. |
| Упаковка | Чохол |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 440 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 170 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 11.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 890 ₴









