Новинка
-10%

Гриль хібачі, планча!Мангал з решіткою та сковородою!Портативний настільний гриль-барбекю з нержавіючої сталі
29 990 ₴
26 991 ₴
- В наявності
- Код: 64*22
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гриль хібачі! Настільний гриль-барбекю з харчової нержавіючої сталі товщиною 3мм. Гриль з решіткою та сковородою з ручками.
В комплекті:
1. Решітка з ручками з 304 нержавіючої сталі. Пруток 8 мм.
2. Сковорода 3 мм неірж. 304.
3. Дві кришки.
4. Гриль з колосниковою решіткою.
Вага 18 кг.
Працює на дровах або на дерев'яних вуглях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 640 мм |
| Ширина робочої поверхні | 220 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 305 мм |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 991 ₴










