Новинка
-10%

Гриль hibachi (хібачі)! Мангал, гриль, барбекю! Портативний настільний гриль з харчової нержавіючої сталі!
14 900 ₴
13 410 ₴
- В наявності
- Код: hib1
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо до вашої уваги новий портативний настільний гриль. Повністю виготовлений із харчової нержавіючої сталі. Відмінний варіант для приготування їжі на свіжому повітрі.
Гриль поставляється з ґратами та кришкою. Ніжки мангалу заховані під корпус для зберігання чи транспортування. Може бути місцем для багаття. Відмінний варіант для кемпінгу.
Вага у зборі з кришкою 10 кг.
Гриль має дві зручні ручки, що дуже зручно. Гриль може працювати на дровах чи вугіллі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 320 мм |
| Ширина робочої поверхні | 220 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 410 ₴










