-13%

Решітка для гриля або мангалу!
3 870 ₴
3 366,90 ₴
- В наявності
- Код: 30*20
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка для гриля з харчової нержавіючої сталі 304 марки. Пруток діаметром 8мм. Вага 2.5кг
Ціна вказана за одну решітку для гриля або барбекю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Товщина корпусу | 8 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 205 мм |
| Висота робочої поверхні | 20 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 333 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 2.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 366,90 ₴










