VIPПодарунок
-15%

Міні-пічка для намету! Кемпінгова піч з нержавійки!
27 999 ₴
23 799,15 ₴
- Під замовлення
- Код: Пп21ст
Відправка з 09 квітня 2026+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 780 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Міні-пічка для намету! Кемпінгова піч з нержавійки!»
Продаю оригінальні печі для наметів та відкритого кемпінгу.
Чудова потужна, похідна, портативна піч. Оригінальний дизайн та якість.
Піч з одним боковим вікном.!! Скло з правої сторони !!!Виготовлена з нержавіючої сталі 2мм та жаростійкого японського скла.Маса 19,5кг з димоходом.
Комплектація:1. Піч з колісником.2. Димохід в зборі 3м.3. Іскрогасник.4. Кочерга.5. Полки-ручки 2шт.6. Сумка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип палива | Дрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Об'єм камери згоряння | 24 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність бічних вікон | Бічне вікно праворуч |
| Матеріал | Намагнітна неіржавка aisi304 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 799,15 ₴










