Новинка

Портативна міні-піч туристична "Camptour" для намету та відкритого кемпінгу!
16 290 ₴
- В наявності
- Код: ПП0.52ст
+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропоную міні-піч "CAMPTOUR" для намету та відкритого кемпінгу. Чудова портативна піч подарує Вам багато тепла та позитивних емоцій.! Може стати в пригоді в будь-який момент. Оригінальний авторський дизайн.В дверцятах та на бокових стінках-- вікна. Приготувати їжу, чай та каву, зігрітися допоможе піч "CAMPTOUR" Виробник : УКРАЇНА Виготовлена з 304 нержавіючої сталі 1.5-2мм та жаростійкого скла. Маса в зборі 7,5кг. Висота в зборі 200см Комплектація:1. Піч з колісником.2. Сумка.3. Димохід в зборі з іскрогасником.4. Кочерга.5. Кільце для підтримки димоходу.
Піч даної моделі можна замовити з одним боковим віком, або без бокових вікон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 10 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
| Ширина топкових дверцят | 140 мм |
| Висота топкових дверцят | 120 мм |
| Ширина скла дверцят | 100 мм |
| Висота скла дверцят | 50 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Об'єм камери згоряння | 7 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 290 ₴










