
Пічка в намет! Піч туристична! Мініпіч із боковим вікном!
21 588 ₴
18 781,56 ₴
- В наявності
- Код: Пп1,51ст.
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Представляємо до Вашої уваги унікальну піч для намету та відкритого кемпінгу. Обігрівання та приготування їжі з цією пічкою стануть ще кращими та швидшими!
Піч виготовлена з нержавіючої сталі 304 марки завтовшки 1,5-2 мм із варильною поверхнею 3,5 мм. У дверцятах використовується жароміцне скло найвищої якості завтовшки 4 мм. Ручки-полиці знімаються з печі, якщо потрібно. Всередині топки та на димоході встановлені іскрогасники .Основне подавання повітря реалізоване через ящик попільника та додаткове, зверху корпусу та на задній стінці, для повільного горіння.
Димохід складається із семи трубок діаметром 70 мм із переходом у 60 мм. Довжина однієї секції 370 мм. Довжина стінки димової труби 0,5 мм. Сумка пошита зі 100% бавовни. Дуже щільна та міцна тканина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 13.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Діаметр димоходу | 70 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
- Ціна: 18 781,56 ₴









