
Туристична піч на дровах! Пічка в намет! Похідна піч!
18 995 ₴
17 095,50 ₴
- В наявності
- Код: Camptour 1,5
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Унікальна піч для намету та відкритого кемпінгу, виживання, полювання, рибалки.
Унікальний авторський дизайн у поєднанні з практичністю зробить Ваш відпочинок комфортним і незабутнім: краса природного вогню та зручне приготування їжі, а також швидке віддання тепла.
Завдяки компактним розмірам піч знайде своє місце в автомобілі.
Піч повністю зроблена з неіржавкої сталі 304 марки. Усі комплектуючі (петлі, гвинти, гайки) також із неірж. 304 марки. Товщина печі 1,5-2 мм. Варильна поверхня 3.5 мм. Товщина стінки димової труби 0,5 мм. Довжина однієї секції 370 мм. Діаметр димоходу 70 мм із переходом у 60 мм.
Димохід повністю складається в топку печі.
У дверцятах використовується жароміцне скло найвищої якості (800 градусів) завтовшки 4 мм.
У комплекті сумка для транспортування (100 процентів бавовна) тверда.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність бічних вікон | Без бічних вікон |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Об'єм камери згоряння | 18 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 17 095,50 ₴










