
Коліно 90градусів на димохід ф60 мм. Димохід для наметів! Поворот на димохід!
400 ₴
- Під замовлення
- Код: 9060
Відправка з 09 квітня 2026+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коліно на димохід ф60мм. На димоходи для наметів і кемпінгу.
Дає змогу повернути димову трубу на 90 градусів убік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Марка стали димоходу | AISI 201 |
| Матеріал димохода | Неіржавка сталь |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Зовнішній діаметр виробу | 61 мм |
| Діаметр димоходу | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴







