Новинка

Стіл туристичний. Похідний столик для кемпінгу. Розкладний стіл! Стіл з нержавіючої сталі!
7 800 ₴
- Під замовлення
- Код: ст1
Відправка з 12 квітня 2026+380 (97) 106-64-21
Гліб- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний туристичний стіл. Легко розкладається й також легко збирається. Авторський дизайн плюс простота використання, зробить Ваш відпочинок ще кращим. Завжди підійде для поїздок на природу, риболовлю, кемпінг. У комплекті сумка + столик. Розмір в зібраному стані : ширина 430 мм, довжина 350 мм, товщина 50 мм.
Робоча поверхня 700х430 мм, висота 280 мм
Стіл виготовлений із харчової неіржавкої сталі 304 марки.
Сумка для стола: 100% бавовна найвищої якості. Вага 5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 5 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 350 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 430 мм |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴










