
Пелетний пальник 15квт. енергонезалежний! Пелетний пальник в котел, буржуйку, піч!
10 999 ₴
9 679,12 ₴
- В наявності
- Код: пг15
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пелетний пальник 15квт. енергонезалежний! Пелетний пальник в котел, буржуйку, піч!»
Пелетний пальник енергонезалежний гравітаційного типу, являє собою конструкцію, яка не маючи жодних електромеханічних деталей (шнеки, привода, автоматика...) дає змогу спалювати пелет деревний у будь-якому твердопаливному приладі: казан, піч, буржуйка, теплогенератор, грубка. Отже, опалення перекладається в напівавтоматичний режим. Встановлений пелетний пальник не заважає спалювати в разі потреби інші різновиди палива (дрова, вугілля, брикет.) В наслідок встановлення пелетного пальника, Ви отримуєте комбінований твердопаливний агрегат. Паливом для пелетного пальника є пелети дерев'яні (дуб, сосна та ін.), діаметром 6, 8 мм. Котрі є кращими за інші види твердого палива, з більшою ефективністю. Мінімальна витрата пелет: 1 кг/год. Максимальний: 2,2 кг/год. Середня витрата: 1,65 кг/год. Переріз сопла пальника (для врізання) має розміри: ширина 92 мм, висота 76 мм. Глибина (та частина, яка заходить у топку) 100 мм. Зовнішній розмір пальника: 180*190*180 мм. Розмір бункера для пелет: 400*750*150 мм. Потужність пальника регулюється: подаванням повітря заслінкою на дверцятах пальника, шибером димоходу та установкою решітки потрібної потужності. Пелетний пальник може використовуватися (якщо потрібно) у парі з димосом. Сопло пальника і кошики з решітками виготовлені зі спеціальною жароміцною нержавіючої сталі марки 20х23Н18 (aisi310) завтовшки 2-3 мм. Бункер для пелет: оцинкована сталь 0,45 мм. Захисний кожух і дверцята: нержавіюча сталь (aisi304).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення печі | Спеціального призначення |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Вбудоване |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм бункера для пелет | 17 л |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Пелети |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
- Ціна: 9 679,12 ₴










