
Пічка в намет на дровах! Піч туристична! Похідна піч! Мініпіч! Наметова піч!
16 888 ₴
14 692,56 ₴
- В наявності
- Код: сamptour1
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Універсальна піч для кемпінгу, виживання, полювання, рибалки.
Унікальний авторський дизайн у поєднанні з практичністю зробить Ваш відпочинок комфортним і незабутнім: краса природного вогню та зручне приготування їжі, а також швидке віддання тепла.
Завдяки компактним розмірам піч знайде своє місце в автомобілі.
Піч повністю зроблена з неіржавкої сталі 304 марки. Усі комплектуючі (пели, гвинти, гайки) також із неірж. 304 марки. Товщина печі 1,5-2 мм. Товщина стінки димової труби 0,5 мм. Довжина однієї секції 300 мм. Діаметр димоходу 70 мм із переходом у 60 мм.
Димохід повністю складається в топку печі. Ніжки та полиці-ручки компактно підтискаються до корпусу.
У дверцятах використовується жароміцне скло найвищої якості завтовшки 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 20 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність бічних вікон | Без бічних вікон у корпусі |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Діаметр димоходу | 70 мм |
| Ширина топкових дверцят | 170 мм |
| Висота топкових дверцят | 170 мм |
| Ширина скла дверцят | 120 мм |
| Висота скла дверцят | 60 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Торф |
| Об'єм камери згоряння | 12.5 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 14 692,56 ₴













