
Піч туристична! Пічка для кемпінгу! Піч у намет! Піч переносна на дровах! Піч із димоходом!
26 799 ₴
22 779,15 ₴
- В наявності
- Код: Camptour2
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч туристична! Пічка для кемпінгу! Піч у намет! Піч переносна на дровах! Піч із димоходом!»
Представляємо до вашої уваги потужну піч для намету та відкритого кемпінгу.
Піч виготовлена з нержавіючої сталі 304 марки завтовшки 2 мм із варильною поверхнею 4 мм. У дверцятах використовується жароміцне скло найвищої якості завтовшки 4 мм.
Ручки-полиці знімаються з печі, якщо потрібно. Усередині топки та на димоході встановлені іскрогасники.Основне подавання повітря реалізоване через ящик попільника та додаткове, зверху корпусу та на задній стінці, для повільного горіння.Димохід складається із семи трубок діаметром 80 мм із переходом у 70 мм. Довжина однієї секції 400 мм. Довжина стінки димової труби 0,5 мм.Сумка пошита зі 100% бавовни. Дуже щільна та міцна тканина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність бічних вікон | Без бічних вікон у корпусі |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 3000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 80 мм |
| Ширина топкових дверцят | 185 мм |
| Висота топкових дверцят | 150 мм |
| Ширина скла дверцят | 130 мм |
| Висота скла дверцят | 110 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Торф |
| Об'єм камери згоряння | 24 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Так |
- Ціна: 22 779,15 ₴











