
Піч туристична, для намету та кемпінгу! Портативна похідна міні-піч з двома бічними вікнами!!
18 890 ₴
16 812,10 ₴
- В наявності
- Код: camptour12ст
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Універсальна піч для кемпінгу, виживання, полювання, рибалки. Унікальний авторський дизайн у поєднанні з практичністю зробить Ваш відпочинок комфортним і незабутнім: краса природного вогню та зручне приготування їжі, а також швидка віддача тепла, все це забезпечує піч із бічними вікнами. Завдяки компактним розмірам піч знайде своє місце в автомобілі. Піч на дровах чудово підійде всім шанувальникам активного відпочинку, а також рибалкам, мисливцям, дачникам.
Піч повністю зроблена з нержавіючої сталі 304 марки. Усі комплектуючі (пели, гвинти, гайки) також із неірж. 304 марки. Товщина стінок печі 1,5-2 мм. Товщина стінки димової труби 0,5 мм. Довжина однієї секції 300 мм. Діаметр димоходу 70 мм із переходом у 60 мм. Дімохід повністю складається в топку печі. Ніжки та полиці-ручки компактно складаються до корпусу.В дверцятах та на бічних стінках використовується жароміцне скло найвищої якості завтовшки 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 18 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Тверде паливо, Щіпка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Діаметр димоходу | 70 мм |
| Ширина топкових дверцят | 170 мм |
| Висота топкових дверцят | 170 мм |
| Ширина скла дверцят | 120 мм |
| Висота скла дверцят | 60 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора |
| Об'єм камери згоряння | 12 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Об'єм | 12 л |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | 1 |
- Ціна: 16 812,10 ₴











