
Гриль з нержавіючої сталі з важкою решіткою гриль та сковородою! Планча! Мангал! Яма для вогню, барбекю !
33 700 ₴
- Под заказ
- Код: хібачі 480
Отправка с 30 мая 2026+380 (97) 106-64-21
Глеб- +380 (96) 973-90-13Николай
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переносний гриль хібачі з нержавіючої сталі! Важкий гриль з густою решіткою! Барбекю з кришкою! Планча в комплекті!
Гриль комплектується :
1. Гриль 480*340мм
2. Кришка
3. Колосникова решітка (діаметр прута 8мм)
4. Решітка гриль (діаметр прута 10мм)
5. Планча з ручками (сковорода 3 мм)
6. Кочерга
Гриль виготовлений з харчової нержавіючої сталі 304 марки.
Вага 28кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Серебристый |
| Кочерга | 1 шт |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 480 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 340 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Комплектация | |
| Наявність сковороди-планчі | так |
Информация для заказа
- Цена: 33 700 ₴










