-20%

Гриль хібачі! Подвійний настільний гриль з решіткою гриль та сковородою! Планча! Вугільний портативний гриль!
19 850 ₴
15 880 ₴
- В наличии
- Код: ХГ-Ч2
+380 (97) 106-64-21
Глеб- +380 (96) 973-90-13Николай
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гриль хібачі ! Подвійний гриль з кришками!
Оригінальний вугільний гриль з решіткою та сковородою!
Вага 20кг
В комплекті:
1 .Гриль
2. Дві кришки.
3. Колосникова решітка.
4. Решітка гриль з нержавіючої сталі 304 діаметр 8мм : 2 шт.
5. Сковорода-планча. 1 шт
Товщина корпусу гриля хібачі 3мм
Всі ручки виконані з нержавіючої сталі 304 марки.
Гриль пофарбований жаростійкою фарбою 800 градусів
Розміри чаші гриля 635*240*150
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Количество горелок | 2 шт |
| Комплектация колесиками | 1 шт |
| Кочерга | 1 шт |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 635 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 220 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 880 ₴










