
Похідна мініпічка! Пічка для намету та відкритого кемпінгу! Портативна піч для подорожей і відпочинку!
15 599 ₴
12 479,20 ₴
- В наявності
- Код: ч1,5
- +380 (96) 973-90-13Микола
- +380 (97) 895-01-83Марина
Представляємо до вашої уваги туристичну піч для кемпінгу або обігріву намету. Мініпіч. Універсальна піч для кемпінгу, виживання, полювання, риболовлі. Унікальний авторський дизайн у поєднанні з практичністю зроблять ваш відпочинок комфортним і незабутнім: краса природного вогню та зручність приготування їжі, а також швидке передавання тепла, все це забезпечує піч із попільником і ручками-полицями.Віс -16,5 кг.Благодаря своїм компактним розмірам печеня знайде своє місце в автомобілі.Піч виготовлена зі сталі завтовшки 2-3 мм із варильною поверхнею 3 мм. У дверях і бічних стінках використано термостійке скло найвищої якості завтовшки 4 мм. За потреби ручки полиці можна зняти з плити. Усередині топки та на димоході встановлені іскрогасники.Основне подавання повітря відбувається через попільник, а додаткове подавання повітря передбачене збоку корпусу для повільного горіння.Димохід складається із семи труб діаметром 70 мм з переходом 60 мм. Довжина однієї секції 370 мм. Товщина стінки димоходу 0,5 мм.Сумка виготовлена зі 100% бавовни. Дуже щільна та міцна тканина.
Піч покрита жароміцною чорною матовою фарбою +800 градусів.
Увімкнено:1. Сборка печи.2. Кочерга.3. Зольник.4. Полиці-ручки 2 шт..5. Сумка.6. димохід 2.5 м. 7. Іскрогасник.8. Кільце для підтримки димоходу.Висота димоходу 2,5 м.Якщо ви маєте будь-які питання, пов'язані з моїм продуктом, будь ласка, пишіть.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Одноярусна |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Плита |
| Колір | Чорний |
| Типи палива | Тверде паливо, Щіпка |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Брикети, Кора, Торф |
| Габаритні розміри | |
| Об'єм | 20 л |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості людей | 6 |
| Час закипання 1 л води | 10 хв |
| Комплектація | |
| Плита | Да |
| Кейс для транспортування | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність скла у дверцятах | Так |
- Ціна: 12 479,20 ₴










