
Мангал - валіза, портативний розкладний мангал на високих ніжках з нержавіючої сталі
9 890 ₴
- В наличии
- Код: МВ-8
+380 (97) 106-64-21
Глеб- +380 (96) 973-90-13Николай
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Представляємо вашій увазі новий переносний гриль-мангал. Унікальний дизайн, виконаний з нержавіючої сталі 304. Мангал - барбекю на високих ніжках. Є можливість установки в двох положеннях. Повітря нагнітається з боків, де встановлені спеціальні заслінки. Мангал на 8 шампурів.Поставляється з колосниковою решіткою, кочергою та сумкою. Вага 11,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 8 (шт) |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Толщина корпуса | 2 мм |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Серебристый |
| Кочерга | 1 шт |
| Упаковка | Чехол |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 440 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 350 мм |
| Высота рабочей поверхности | 170 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Высота | 760 мм |
| Вес | 11.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 9 890 ₴









