Новинка
-10%

Гриль хібачі, планча!Мангал з решіткою та сковородою!Портативний настільний гриль-барбекю з нержавіючої сталі
29 990 ₴
26 991 ₴
- В наличии
- Код: 64*22
+380 (97) 106-64-21
Глеб- +380 (96) 973-90-13Николай
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гриль хібачі! Настільний гриль-барбекю з харчової нержавіючої сталі товщиною 3мм. Гриль з решіткою та сковородою з ручками.
В комплекті:
1. Решітка з ручками з 304 нержавіючої сталі. Пруток 8мм.
2. Сковорода 3мм нерж. 304.
3. Дві кришки.
4. Гриль з колосниковою решіткою.
Вага 18 кг.
Працює на дровах або на дерев'яних вуглях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дровяной гриль-мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Цельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 11-15 (шт) |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Материал решетки | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Серебристый |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 640 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 220 мм |
| Высота рабочей поверхности | 150 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Высота | 305 мм |
| Вес | 18 кг |
Информация для заказа
- Цена: 26 991 ₴










