Топ
-10%

Гриль hibachi (хібачі)! Мангал, гриль, барбекю! Портативний настільний гриль з харчової нержавіючої сталі!
14 900 ₴
13 410 ₴
- В наличии
- Код: hib1
+380 (97) 106-64-21
Глеб- +380 (96) 973-90-13Николай
- +380 (97) 895-01-83Марина
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо до вашої уваги новий портативний настільний гриль. Повністю виготовлений із харчової нержавіючої сталі. Відмінний варіант для приготування їжі на свіжому повітрі.
Гриль поставляється з ґратами та кришкою. Ніжки мангалу заховані під корпус для зберігання чи транспортування. Може бути місцем для багаття. Відмінний варіант для кемпінгу.
Вага у зборі з кришкою 10 кг.
Гриль має дві зручні ручки, що дуже зручно. Гриль може працювати на дровах чи вугіллі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Конструкция | Цельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 1-5 (шт) |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Серебристый |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Длина рабочей поверхности | 320 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 220 мм |
| Высота рабочей поверхности | 145 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Высота | 305 мм |
| Вес | 10 кг |
Информация для заказа
- Цена: 13 410 ₴










